Scanmed Pic

Scanmed Group OÜ on 2010 aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb meditsiinitehnika ning –tarvikute ja meditsiinilise erilahendusmööbli müügi ning hooldusega. Scanmed Group OÜ on kasvanud välja Läti ettevõttest Scanmed SIA, mis on edukalt tegutsenud Baltikumi meditsiiniturul juba aastast 2004. Saadud pikaajalisi rahvusvahelise ettevõtluse kogemusi ja teadmisi kasutades saame Eesti turul pakkuda laiapõhjalist ja kvaliteetset teenust.

 

Meie ettevõtte eesmärgiks on nõustada haiglaid parimate tehniliste lahenduste koostamisel ning uusimate meditsiinilahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel. Meie tootevalikusse kuuluvad vaid maailmas tunnustust leidnud ettevõtete tooted. Ühendades toodete kvaliteedi omapoolse kõrgetasemelise klienditeeninduse ja tehnilise toega, saame pakkuda oma klientidele terviklikku lahendust. Peame tähtsaks olla oma klientidele pikaajalisteks partneriteks pakkudes kindlustunnet ja usaldust.

 

Meie peamisteks suundadeks on olnud ettevõtte loomisest alates interventsionaalse radioloogia ning endovaskulaarsete toodete müük ja koolitused, meditsiiniseadmete müük ja hooldus, meditsiinilise mööbli ja sisustuslahenduste ning erinevate kulutarvikute ja instrumentide müük. Lisaks on meil lai valik tooteid militaarsektorile. Teeme koostööd selliste maailma suurtootjate nagu Medtronic, Merit Medical, Bentley Innomed ja Biotronik, Scan Modul, Novak M, B-K Medical, Fritz Stephan, Cybernet, Waldner, Kardex ja SHD ning enam kui 80 teise tootjaga, mis tagab meile võimekuse pakkuda parimaid lahendusi ka kõige keerukamatest vajadustest lähtuvalt.

 

Scanmed Groupi missiooniks
on pakkuda kvaliteetset teenust ja olla professionaalne partner oma klientidele. Ettevõte peab oluliseks areneda koos kliendiga.

 

Scanmed Groupi visiooniks
on läbi kvaliteetse lisandväärtuse pakkumise olla osaline Eesti meditsiinitarvikute turu arengus ja kasvada  arvestatavaks ettevõtteks kõrgekvaliteediliste innovaatiliste meditsiiniseadmete ning tarvikute valdkonnas.

 

Scanmed Groupi põhiväärtused:

  • Kvaliteet
  • Partnerlus
  • Usaldusväärsus
  • Hoolivus
  • Professionaalsus
  • Vastutustunne

MÜÜGIOSAKOND

Alvar Peetsalu
Projektijuht - labor
Ken Toots
Tootejuht - mööbel
Katrin Tepp
Tootejuht - tarvikud
Kristi Rohtla
Tootejuht - tehnika

ADMINISTRATSIOON

Anne Härm
Büroojuht

HOOLDUS

Joonas Laadung
Hooldustehnik
Janno Koldits
Labori- ja meditsiiniliste seadmete hooldustehnik
Aivar Kütsar
Hooldustehnik

JUHATUS

Juris Danče
Juhatuse esimees
Aija Medne
Juhatuse liige
Elita Siliņa
Juhatuse liige
Aigar Terasmaa
Tegevjuht, juhatuse liige