image

Riia Stradiņši Ülikooli uus labor

2023-04-24

Meil on hea meel teatada, et Scanmed Group OÜ ja Scanmed SIA on edukalt sisustanud uue labori Riia Stradinši Ülikoolis (RSU) Lätis. 833 ruutmeetri suurune labor on varustatud tipptasemel seadmetega, et toetada Ülikooli teadustööd biomeditsiini, meditsiinitehnoloogia, biofarmaatsia ja biotehnoloogia valdkondades.

Meie meeskond on uhke, et oleme saanud selles projektis osaleda. Varustasime Ülikooli kvaliteetse laborivarustusega, sealhulgas Waldneri tõmbekapid, Score ergonoomilised laboritoolid, laminaarkapid, sisseehitatud laborimööbel jpm.

See projekt oli meie meeskonna jaoks oluline verstapost. Hindame kõrgelt seda võimalust ja ootame jätkuvat koostööd RSU ja  ka teiste institutsioonidega tulevikus.

Scanmed pakub oma klientidele maailmas tunnustatud tipptootjate toodangut ning aitame luua tänapäeva standarditele ja nõudmistele vastavaid ruume ning tehnoloogilisi lahendusi. Lisaks kvaliteedile, hindame me Scanmedis tugevate ja püsivate suhete loomist oma partnerite ja klientidega. Pakume oma klientidele kõrgel tasemel klienditeenindust ja -tuge ning teeme tihedat koostööd, et tagada lahendusi, mis lähtuvad nende vajadustest.

image

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi operatsioonisaalid

Lihtsa „All-White“ lahendusena tunduv Tartu Ülikooli Kliinikumi operatsiooniplokk on üks tehniliselt nõudlikumaid SHD Italia projekte.

image

ITK käerobot

ITK taastusravikliinikusse jõudis kauaoodatud käerobot Gloreha Sinfonia, mida kasutatakse tegevusteraapias patsiendi käe või käte funktsiooni taastamiseks, arendamiseks või säilitamiseks.

Seadet on võimalik kasutada nii akuutsel perioodil kui hilisemates taastusravi faasides. Võimalik on teha harjutusi nii kitsamale piirkonnale (ranne, labakäsi, sõrmed) kui ka ulatuslikumate liigutuste arendamiseks (õla- ja küünarvarre liigutused).

Käerobotit on võimalik kasutada erinevate diagnooside ja funktsioonihäirete korral nagu näiteks kesknärvisüsteemi kahjustusest tingitud häirete, perifeersete närvikahjustuste korral, erinevate käetraumade, operatsioonijärgsete seisundite, reumatoidatriidi ja osteoartroosi korral. Aga ka valu ja tursete vähendamiseks ning käe liigutuste koordinatsiooni ja osavuse parandamiseks. Patsiendi sooritust saab ka salvestada ja võrrelda seda ajas ning hinnata progressi.

„Käerobot on kõrgtehnoloogiliseks abivahendiks meie tegevusterapeutidele nende töös patsientidega. See seade võimaldab parandada patsientide käel just peenmotoorikat ja selle funktsioone,“ ütles ITK Taastusravikliiniku Ambulatoorse taastusravi keskuse juhataja Katrin Olo-Laansoo.

Seadme soetamine sai võimalikuks tänu Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu ning Naiskodukaitse poolt Sinilille kampaaniaga kogutud annetustele. Sinilille kampaaniaga koguti ja annetati haiglale seadme ostmiseks 70 000 eurot.  

*tekst ja foto AS Ida-Tallinna Keskhaigla koduleheküljelt

https://www.itk.ee/uudised/itk-sai-kaeroboti

image

Proma Reha haiglaravi - ja intensiivravi voodid GENEO ja VISTA PRO

Proma Reha - haiglavoodi GENEO ja intensiivravi voodi VISTA PRO

 

Elektriline haiglavoodi GENEO

Geneo on kasutatav nii haiglaravivoodina kui ka intensiiravis. Geneos on ühendatud funktsionaalne disain, suurendatud kandevõime ja väga suur kasutajamugavus. Voodil on täispikkuses alla lastavad plastikust küljed. Voodid on varustatud selja - ja jalaosa elektrilise positsioneerimise võimalusega.

 

Intensiivravi voodi VISTA PRO

 

Vista Pro on mõeldud kõrgemal tasemel haiglaraviks, millega saab teha röntgenuuringuid otse voodil. Voodi on täielikult elektriliselt reguleeritav ja seda saab kasutada ka varuaku abil. Kasutajad hindavad materjali kvaliteetsust, käsitsemise lihtsust, mugavust ja mitmeid voodi ellprogrammeeritud funktsioone.

 

Scanmedil on olemas demotooted!

Tutvumiseks võta ühendust tootejuhiga - Andre Kotkas +372 58868502

image

NUBIS füsioteraapialaua uued värvid

Vali oma lemmik värv ja telli kompaktne NUBIS füsioteraapialaud just endale sobivat värvi!

image

Näidistoode Novak protseduurilaud ETS3

Scanmedil on olemas näidistoode Novak kolmeosaline protseduurilaud ETS3.